[Zaproszenie]

Dzisiaj oficjalnie zainicjowano Forum Prawa Mediów Elektronicznych. Tradycyjnie cykl spotkań rozpoczął się od głosu “Młodych”. Wyjątkowo Młode Forum zamknęła impreza towarzysząca, w postaci seminarium “E-nauczanie – incydent czy przyszłość?”.

Wyjątkowa impreza towarzysząca została przez organizatorów opisana następująco:

Celem seminarium jest analiza i dyskusja nad rozwojem nauki oraz kształcenia w zakresie szeroko rozumianego prawa mediów elektronicznych na polskich uczelniach. Jako punkt wyjścia zaprezentowane zostaną wybrane osiągnięcia w tym zakresie (m. in. publikacje, konferencje, dydaktyka) na trzech polskich uczelniach – organizatorów corocznego Forum Prawa Mediów Elektronicznych. Postępująca informatyzacja podmiotów publicznych, ale też obrotu gospodarczego, wskazywałaby na rosnącą rolę przedmiotowej materii w sferze akademickiej.

Jutro rozpocznie się z kolei pierwszy dzień głównego Forum Prawa Mediów Elektronicznych, w którym wystąpi dr hab. Dariusz Szostek, Prof UO, gościnnie z dr Zalesińską:

Komunikacja elektroniczna – dr hab. Dariusz Szostek prof. UO, dr Anna Zalesińska (11:30).

Ponadto dr Gabriela Bar będzie moderatorem panelu 2 –  Ochrona danych osobowych w czasach pandemii (13:30-15:20).